(ВИДЕО) Девојче пробало пица за првпат, а нејзината реакција е „магична“

ПОЗИТИВНО SLIDE

Една мајка го снимила своето мало девојче како пробува пица за првпат. Видеото го објавила на социјалната мрежа „ТикТок“ и за кратко време станало хит.

Нејзината реакција ќе ве насмее и расположи.

@oh_shoot_girl

Same girl, same. 🍕 ##firstbite ##fyp ##pizzababy

♬ original sound – skballs
https://www.youtube.com/watch?v=RCyOLx2A_xA